Strona główna/Aktualności/Udział dzieci z grupy 5 - 6 i 6 latków w programie (..)

Udział dzieci z grupy 5 - 6 i 6 latków w programie profilaktycznym "Poruszające bajki o emocjach"

12 Marca 2024

Dnia 12 marca dzieci z grupy 5 - 6 i 6 latków wzięły udział w programie profilaktycznym "Poruszające bajki o emocjach" prowadzonym przez Panią Anetę i Panią Ewę z Centrum Działań Profilaktycznych w Wieliczce. Dzieci wchodząc w świat bajek poznawały różnych bohaterów i dzięki nim dowiedziały się, po co są emocje. Z pomocą różnych postaci bajkowych rozpoznały 5 emocji, a następnie dowiedziały się jak każdą z tych emocji wyrazić w zdrowy sposób aby nie sprawić przykrości innym. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach i były bardzo zaangażowane.