Strona główna/Aktualności/Wizyta Pań fryzjerek w grupie 5 - 6 latków

Wizyta Pań fryzjerek w grupie 5 - 6 latków

20 Listopada 2023

Dnia 20 listopada w ramach preorientacji zawodowej dzieci z grupy 5 - 6 latków odwiedziły Panie fryzjerki - pania Monika i pani Agnieszka, które pracują w salonie fryzjerkskim AGA. Opowiedziały przedszkolakom o swojej pracy, pokazały swoje narzędzia i urządziły dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowały atrybuty fryzjera:  pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę i wiele innych. To było cenne spotkanie, dzięki któremu dzieci miały okazję zobaczyć wymagającą precyzji i cierpliwości pracę fryzjerki. Serdecznie dziękujemy Paniom Monice i Agnieszce za wspólnie spędzony czas oraz słodycze dla dzieci. Życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.