• Ostatnia
Zaproszenie na Piknik Rodzinny

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY POŁĄCZONY Z UROCZYSTYM ZAKOŃCZENIEM ROKU PRZEDSZKOLNEGO SZEŚCIOLATKÓW, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 15 CZERWCA O GODZ. 16.00.

Spotkanie z panem Wojtkiem z OptimalDogs - Szkoły

Dnia 7 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu pana Wojtka z OptimalDogs - Szkoły Psów Rodzinnych, który pokazywał dzieciom, jak zachować się w obecności nieznajomego psa.

Festiwal Tańca Europejskiego „Tanecznym krokiem

Dnia 6 czerwca w Kopalni Kultury odbył się Festiwal Tańca Europejskiego „Tanecznym krokiem przez Europę”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 10 im. Bajek Disneya.

IV edycja Dnia Dziecka "Z przedszkola na stadion"

Dnia 4 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź byli organizatorami IV edycji Dnia Dziecka „Z przedszkola na stadion”, w której wzięły udział nasze 6 latki.

Dzień Dziecka w Bajkowej Przygodzie

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je 4 czerwca.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Kochane Dzieci, z okazji Waszego święta życzymy Wam, byście żyli tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.

6 latki nocowały w przedszkolu!!!

W tym roku po raz pierwszy nasze przedszkole zorganizowało dla grupy 6-latków noc w przedszkolu ( „Indianska noc”), która odbyła się z 29 na 30 maja.

Informacje dotyczące RODO

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą ogólną dotyczącą Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie dnia 25 maja 2018 roku.

Dzień Mamy w Bajkowej Przygodzie

W dniach 23 oraz 24 maja w naszym przedszkolu miała miejsce uroczystość - "Dzień Matki".

XIX FESTIWAL AVE MARIA

W dniach 24 - 27 maja odbędzie się XIX Festiwal Ave Maria.

• Ostatnia