• Ostatnia
Zajęcia z kółka plastycznego

Dnia 3 stycznia w grupie 4 latków odbyły się kolejne zajęcia z kółka plastycznego.

„O Nowym Roku i o Młynarzu Sylwestrze” - spot

Nowy Rok rozpoczął się w naszym przedszkolu wizytą pani Ewy z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1), która przybyła na kolejne spotkanie czytelnicze.

Życzenia Bożonarodzeniowe!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia.

"Świat toruńskiego piernika" - warsztaty w Muzeu

W dniu 18 grudnia dzieci z grupy 5 i 6 latków udały się na wycieczkę do Muzeum Saturn w Czeladzi. Miały tam okazję poznać tradycję toruńskiego piernikarstwa.

Zajęcia z kółka plastycznego

Oczekiwanie na Boże Narodzenie to najbardziej twórczy okres dla miłośników prac ręcznych i wszystkich tych, którzy lubią świąteczne dekoracje.

Głośne czytanie w grupie 3 latków

Wizyta rodzica w grupie przedszkolnej to dla dziecka duże przeżycie, a jeśli jeszcze ów rodzic włącza się z życie grupy – emocje gwarantowane.

Jasełka w grupie 6 i 4 latków

Dnia 13 grudnia wystawiono w naszym przedszkolu Jasełka Wesoła Nowina Narodził Się Bóg Dziecina w wykonaniu dzieci z grupy 6 i 4 latków.

Pasowanie na Przedszkolaka

12 grudnia najmłodsze dzieci uczęszczające do naszego przedszkola wzięły udział w ważnym wydarzeniu - pasowaniu na Przedszkolaka.

Spotkanie choinkowe w grupie 5 latków

Dnia 12 grudnia w grupie 5 latków odbyło się spotkanie choinkowe, które wprowadziło wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Zajęcia z kółka plastycznego

W dniu 11 grudnia odbyły się kolejne zajęcia plastyczne, na których dzieci ozdabiały wyciętą z papieru bombkę świąteczną.

• Ostatnia