"O bałwanku, który zaspał" - zabawa integracyjn

Dnia 4 kwietnia grupa 4 - latków (integracyjna) wybrała się do Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi na zabawę integracyjną pt. "O bałwanku, który zaspał".

Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci

Dnia 3 kwietnia obchodziliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, który przypada na dzień 2 kwietnia.

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski "Wiersze

Dnia 28 marca w Kopalni Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze Jana Brzechwy”, którego celem było popularyzowanie poezji dziecięcej.

Uczniowie szkoły podstawowej odwiedzili nasze prz

Dnia 23 marca uczniowie klasy II i III szkoły podstawowej z Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi wraz z panią Agnieszką Dziubałtowską i Agnieszką Zoń odwiedzili nasze przedszkole.

Spotkanie czytelnicze "Mam przyjaciółkę opiekun

Dnia 22 marca odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze z panią Ewą z biblioteki w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

Dzieci z grup 5 - 6 latków i 6 latków szukają z

W pierwszym dniu WIOSNY długim, kolorowym korowodem dzieci z dwóch najstarszych grup wybrały się na pierwszy spacer w poszukiwaniu zwiastunów wiosny.

Powitanie wiosny w grupie 3 latków i 4 latków (i

Dnia 21 marca dwie młodsze grupy z naszego przedszkola witały wiosnę w swojej sali.

Pokaz zwierząt egzotycznych

Dnia 17 marca odbył się w naszym przedszkolu pokaz zwierząt egzotycznych. Dzieci miały okazję obejrzeć wiele ciekawych okazów zwierząt z bardzo odległych części świata i posłuchać ciekawych informacji dotyczących życia tych zwierząt w ich naturalnym środowisku.

"Światowy Dzień Wróbla" - zajęcia biblioteczne

Dnia 16 marca dzieci z grupy 5 – 6 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) na zajęcia literacko – plastyczne, "Światowy Dzień Wróbla".

"Zaczarowane źródełko" - teatrzyk Skrzat

Dnia 14 marca do naszego przedszkola po raz kolejny zawitał Teatr „Skrzat” z Krakowa z przedstawieniem „Zaczarowane źródełko”.