Wycieczka 6 - latków do Teatru Dzieci Zagłębia

W dniu 4 stycznia dzieci z grupy 6 - latków wybrały się do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na spektakl teatralny pt. Jaś i Małgosia.

20 stycznia Dniem wiedzy o pingwinach - zajęcia b

Dnia 3 stycznia dzieci z grupy 5 - 6 latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Filia nr 1).

DO SIEGO ROKU!!!

Dyrektor Przedszkola wraz z Personelem składa wszystkim szczęśliwego Nowego 2017 Roku!

Życzenia Świąteczne

Dyrektor wraz z Pracownikami składa serdeczne życzenia na Święta Bożego Narodzenia.

Jasełka w grupie 6 - latków

Dnia 21 grudnia odbyły się Jasełka w grupie 6 - latków, na które zaproszeni zostali rodzice i opiekunowie dzieci.

Jasełka w grupie 4 i 5 - 6 latków

We wtorek (20 grudnia) magia świątecznego nastroju pełnego życzliwości i radości udzieliła się gościom przybyłym do naszego przedszkola, kiedy to dzieci z grupy 4 – latków oraz 5 – 6 latków wystawiły Bożonarodzeniowe Jasełka.

Wizyta uczniów z Miejskiego Zespołu Szkół

Dnia 16 grudnia uczniowie klasy II a i II b szkoły podstawowej z Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi wraz z panią Agatą Pisarczyk i Moniką Wywiał - Cios i odwiedzili nasze przedszkole.

"Zuzia jest chora" - czytanie na dywanie

Dnia 14 grudnia pani Ewa z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) odwiedziła nasze przedszkole, by jak co miesiąc poczytać naszym przedszkolakom w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Zapraszamy na Jasełka

Zapraszamy na Jasełka w naszym przedszkolu!

"W wiosce Świętego Mikołaja" - zajęcia bibliot

Dnia 13 grudnia dzieci z grupy 4 - latków (integracyjnej) wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Miejskiej Bibliotece (Filia nr 1) pt. "Wioska Świętego Mikołaja".