• Ostatnia

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Górniczej z dnia 29.09.2017.

UWAGA! SKAŻONA WODA!!!

Uwaga! Woda w niemal całym mieście jest skażona!!!

Panie z biblioteki czytają naszym przedszkolakom

Dnia 27 września panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi odwiedziły grupę 5 i 6 - latków w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Głośne czytanie w grupie 6 latków

Dnia 26 września grupę 6 latków odwiedziła mama Wojtka w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

4 latki z grupy integracyjnej na zajęciach biblio

Dnia 21 września dzieci z grupy 4 latków (integracyjnej) wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi na zajęcia biblioteczne poświęcone Światowemu Dniu Zdrowia Jamy Ustnej.

Dzień Przedszkolaka w Bajkowej Przygodzie

Dnia 20 września przedszkolaki z Bajkowej Przygody bawiły się doskonale podczas obchodzonego Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka.

"12 IX Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej" - zaj

Dnia 19 września grupa 6 latków rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018 bardzo ciekawymi zajęciami literacko - plastycznymi w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Filia nr 1).

"Nie ma śmieci - są surowce" - Sprzątanie Świa

Dnia 15 września nasze przedszkolaki jak co roku wzięły udział w akcji Sprzątania Świata 2017 pod hasłem "Nie ma śmieci - są surowce".

"Dzień Przedszkolaka" - zajęcia biblioteczne 5 -

Dnia 14 września grupa 5 - latków odwiedziła Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi, rozpoczynając tym samym cykliczną współpracę w nowym roku szkolnym.

Zebranie z Rodzicami!!!

Zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się dnia 5 września (wtorek) o godz. 16.15.

• Ostatnia