• Ostatnia
"O Prosiaczku Brudasku" - Teatr SKRZAT z Krakowa

Dnia 16 marca gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. "O Prosiaczku Brudasku".

"Międzynarodowy Tydzień e - booków" - zajęcia

Dnia 15 marca dzieci z grupy 5 latków udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) na zajęcia z okazji Międzynarodowego Tygodnia e-booków.

Rozdanie dyplomów w konkursie plastycznym "Kolęd

W dniu 14 marca reprezentantka grupy 5 latków – Julia O. odebrała dyplom za udział w konkursie plastycznym „Kolędą malowane”.

IV edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki Angielsk

IV edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki Angielskiej, organizowana przez Urząd Miejski i Przedszkole Miejskie nr 2 w Będzinie, jest dobrą okazją do nauki i zabawy.

Zajęcia z kółka plastycznego

„Wiosna zaraz tu przybędzie, kolorowo będzie wszędzie”. Tematem zajęć plastycznych w dniu 13 marca w grupie 4 latków było „Wiosenne drzewo”, malowane palcami.

Dzień Kobiet w Bajkowej Przygodzie

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.

"Korale czarownicy" - spotkanie czytelnicze

Dnia 7 marca odbyło się spotkanie czytelnicze z Panią Anetą z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

"Dzień Dinozaura" - zajęcia biblioteczne grupy 6

Dnia 7 marca dzieci z grupy 6 latków udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) na zajęcia literacko - plastyczne "Dzień Dinozaura".

Zajęcia z kółka plastycznego

"W oczekiwaniu na wiosnę" - to temat zajęć plastycznych, które odbyły się 6 marca.

Nabór się rozpoczął!!!

Od dnia dzisiejszego czyli 1 marca rozpoczął się nabór do naszego przedszkola, który potrwa do 30 marca.

• Ostatnia