• Ostatnia
Wycieczka do Zaczarowanego Lasu

Dnia 22 maja przedszkolaki z grup 4, 5 i 6 latków wybrały się na wycieczkę autokarową do Zaczarowanego Lasu.

Drugi etap naboru

W dniach od 21 do 25 maja rusza drugi etap naboru do przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

Zaproszenie na Dzień Matki

Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy wraz z dziećmi na spotkanie z okazji ich święta.

"20 maja Europejski Dzień Morza" - zajęcia bibli

Dnia 17 maja dzieci z grupy 4 latków udały się po raz ostatni w tym roku szkolnym do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) na zajęcia literacko - plastyczne "Europejski Dzień Morza" przypadający na dzień 20 maja.

Pasowanie na czytelnika w grupie 6 latków

Dnia 17 maja dzieci z grupy 6 latków udały się po raz ostatni w tym roku szkolnym do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1), gdzie zostały pasowane na czytelnika biblioteki.

Rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej

W naszym przedszkolu rozpoczęliśmy działania dotyczące obchodów 100 – lecia Niepodległości Polski.

"Księżniczki i książęta" - zajęcia bibliotec

Dnia 10 maja dzieci z grupy 5 latków udały się po raz ostatni w tym roku szkolnym do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) na zajęcia literacko - plastyczne "Księżniczki i książęta".

"Janosik" - spotkanie czytelnicze

Dnia 9 maja odbyło się spotkanie czytelnicze z Panią Ewą z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Koncert grupy artystycznej VIOLINO

We wtorkowy słoneczny poranek 8 maja zawitał do nas powiew wiosny, bowiem rozbrzmiały radosne dźwięki muzyki klasycznej w wykonaniu grupy artystycznej Violino.

"Dzień Ziemi" - zajęcia biblioteczne 5 latków

Dnia 26 kwietnia dzieci z grupy 5 latków udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) na zajęcia literacko - plastyczne "Dzień Ziemi".

• Ostatnia