• Ostatnia
Jasełka w Bajkowej Przygodzie

Dnia 11 i 12 grudnia dzieci z grup 4,5 i 6 latków postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną i wszystkich wprowadzić w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy na Jasełka!!!

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola na świąteczne przedstawienia.

Mikołaj rozdaje prezenty!!!

Dnia 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty.

Pasowanie na przedszkolaka w grupie 3 latków

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.

Pieczenie pierników w grupie 4 i 5 latków

Dnia 5 grudnia po przedszkolu roznosił się zapach korzennych przypraw, a to za sprawą świątecznych pierniczków, które piekły dzieci z grupy 4 i 5 latków.

Spotkanie z Górnikiem

Wszystkie przedszkolaki gościły w swoich salach pana B. Froń z Muzeum Górnictwa Węglowego.

"Zimowe igraszki" - Teatrzyk Skrzat z Krakowa

Już za kilka dni nadejdzie wyczekiwany przez wszystkie dzieciaki MIKOŁAJ. Ale już 4 grudnia w naszym przedszkolu mieliśmy przedsmak owego dnia, a mianowicie zawitał do nas Teatr Skrzat z Krakowa z przedstawieniem "Zimowe igraszki".

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Polska Ni

Miło nam poinformować iż nasza wychowanka z grupy 6 latków - Laura otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym „Polska Niepodległa w moich oczach”.

"Dzień pełen wróżb" - Andrzejki w Bajkowej Prz

Dnia 30 listopada nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych.

Dzień Guzika - zajęcia biblioteczne w grupie 6 l

Dnia 29 listopada dzieci z grupy 6 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) na zajęcia biblioteczne pt. „Dzień guzika”.

• Ostatnia