• Ostatnia
Witamy po wakacjach w nowym roku szkolnym 2017/201

Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków i ich Rodziców jak i te dzieci, które po raz pierwszy rozpoczną przygodę z naszym przedszkolem.

Już wakacje!!!

Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, samych słonecznych dni, spotkań z ciekawymi ludźmi oraz wielu bajkowych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Już wakacje!!!
Wybór programów na nowy rok szkolny

W nowym roku szkolnym 2017/2018 w naszym przedszkolu będzie obowiązywał program wychowania przedszkolnego „Zbieram, poszukuję, badam” autorstwa Doroty Dziamskiej i Marzeny Buchnat.

Życzenia dla Taty!

Cóż my dzisiaj Tobie, Cóż my dzisiaj damy? Nasz Dobry, Nasz Drogi Tatusiu kochany!

Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu!!!

Dnia 22 czerwca odbył się w naszym Przedszkolu Piknik Rodzinny połączony z uroczystością zakończenia roku szkolnego.

Dyplom dla Olimpii

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Będzinie zorganizowała konkurs plastyczny pt. "Prezent dla mamy - coś ładnego prawie z niczego.”

Zapraszamy do nas na Piknik Rodzinny!

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny do naszego przedszkola połączony z uroczystym pożegnaniem starszaków, który odbędzie się 22 czerwca o godzinie 16.00.

Umowy na dyżur wakacyjny na miesiąc sierpień!!!

W dniach 19 i 20 czerwca oraz 20 i 21 czerwca będą podpisywane umowy na dyżur wakacyjny w sierpniu.

"Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom" - zaję

Dnia 13 czerwca dzieci z grupy 5 - 6 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej ( Filia nr 1) na ostatnie przed wakacjami zajęcia literacko - plastyczne.

Spotkanie czytelnicze "Zuzia jedzie na wakacje"

Dnia 12 czerwca odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie czytelnicze tym razem z panią Małgosią z biblioteki w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

• Ostatnia