• Ostatnia
Andrzejki w najmłodszej grupie

Andrzejki to jedna z barwnych, polskich tradycji. Również najmłodsze - trzyletnie dzieci z naszego przedszkola mogły się o tym przekonać.

"Przedszkolak dookoła świata" - zajęcia w grupi

Dnia 29 listopada w grupie 4 latków odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "Przedszkolak dookoła świata".

"Wigilia Św. Andrzeja" w grupie 5 latków

Dnia 29 listopada grupa 5 latków bawiła się wspaniale z okazji wigilii Andrzejek.

Czytanie na dywanie w grupie 3 latków

Grupę 3 latków odwiedziła pani Małgosia - mama Laury, czytając dzieciom opowiadanie z cyklu "Przygody Wiercipiętka" autorstwa M. Galicy.

Zajęcia z kółka plastycznego

Dnia 27 listopada odbyły się kolejne zajęcia plastyczne, które sprawiają dzieciom wiele radości.

Grupa 6 latków z wizytą w Szkole Podstawowej nr

Dnia 27 listopada grupa 6 latków odwiedziła Szkołę Podstawową nr 2, w której uczniowie klasy III b wraz z wychowawczynią Panią Agatą zorganizowali Dzień Pluszowego Misia.

Dzień Pluszowego Misia

Miś najlepszym przyjacielem dziecka - bardzo dobrze o tym wiedzą wszystkie przedszkolaki w naszym przedszkolu. Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku.

"Stop smogowi!!!"

Dnia 23 listopada pani Ewelina wraz z panią Agnieszką przygotowały prezentację multimedialną dotyczącą smogu.

Święto Dyni w grupie 5 latków

W dniu 22 listopada grupa 5 latków obchodziła Święto Dyni.

Pierwsza pomoc w naszym przedszkolu

Dnia 21 listopada w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które przeprowadził tata Krzysia z grupy 6 latków, będący pracownikiem Straży Pożarnej.

• Ostatnia