• Ostatnia
"Jak spędzamy ferie?" - prezentacja w grupie 4 i

Dnia 8 lutego dzieci z grupy 4 i 5 latków obejrzały prezentację multimedialną, dotyczącą zagrożeń czyhających na dzieci w czasie ferii zimowych.

"Bezpieczny Internet" - zajęcia biblioteczne 5 la

Dnia 7 lutego dzieci z grupy 5 latków udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej ( Filia nr 1) na zajęcia litreacko - plastyczne "Bezpieczny Internet".

"Międzynarodowy Dzień Pizzy" w naszym przedszkol

W Bajkowej Przygodzie znowu pięknie pachniało, a to za sprawą Międzynarodowego Dnia Pizzy, który świętowaliśmy w przedszkolu

"Zwierzęta i zwierzątka" - spotkanie czytelnicze

Dnia 6 lutego odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze z panią z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej nr 2

Dnia 5 lutego grupa 4 latków (integracyjna) wybrała się do Szkoły Podstawowej nr 2 w Czeladzi na zabawę karnawałową.

"Dzień zebry" w grupie 5 latków

Dnia 5 lutego dzieci z grupy 5 latków obchodziły w grupie "Dzień zebry", który przypadał na dzień 31 stycznia.

Pomoc dla schroniska!!!

Zima to dla zwierząt najtrudniejszy okres, dlatego postanowiliśmy pomóc zwierzętom.

Spotkanie z panią Urszulą ze Straży Miejskiej w

Dnia 30 stycznia grupę 6 latków odwiedziła pani Urszula ze Straży Miejskiej w Czeladzi w ramach akcji „Bezpieczne Przedszkole”.

Dzień Babci i Dziadka w Bajkowej Przygodzie

W dniach 22 i 24 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji DNIA BABCI I DZIADKA.

"Karnawał" - zajęcia biblioteczne 6 latków

Dnia 24 stycznia dzieci z grupy 6 latków udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej ( Filia nr 1) na zajęcia biblioteczne, które dotyczyły karnawału.

• Ostatnia