• Ostatnia
"Kosmiczna podróż" - zabawa integracyjna w Szkol

Dnia 27 lutego grupa 4 latków (integracyjna) wybrała się do Szkoły Podstawowej nr 2 na zabawę integracyjną pt. „Kosmiczna podróż”.

"Apolejka i jej osiołek" - spotkanie czytelnicze

Dnia 21 lutego odbyło się spotkanie czytelnicze z Panią Anetą z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Mamy czytają naszym przedszkolakom

Dnia 21 lutego grupę 6 latków odwiedziła mama Gabrysia - pani Joasia, która w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom przeczytała bajkę "Tomcio Paluszek".

"Czarująca żaba" - Teatr SKRZAT z Krakowa

Dnia 20 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. „Czarująca żaba.”

Zajęcia z kółka plastycznego

"Mam przyjaciela i jestem przyjacielem" to kolejny temat zajęć plastycznych, które odbyły się 20 lutego w grupie 4 latków.

"Raz,dwa, trzy - piszesz Ty. Ogólnopolski Dzień

Dnia 15 lutego dzieci z grup 4 i 5 latków udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) na zajęcia literacko - plastyczne "Raz,dwa, trzy - piszesz Ty. Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem".

Walentynki w naszym przedszkolu

Dnia 14 lutego w naszym przedszkolu były obchodzone Walentynki – prawdziwy dzień miłości i przyjaźni.

Zajęcia z kółka plastycznego

Dnia 12 lutego w grupie 4 latków za zajęciach plastycznych pojawili się przyjaciele z mroźnej krainy – pingwiny.

Tłusty czwartek w Bajkowej Przygodzie

Dnia 8 lutego nasze przedszkolaki zajadały się pysznymi pączkami. Była to okazja do świetnej zabawy.

• Ostatnia