Piknik rodzinny!!!

Dnia 23 maja odbył się w naszym przedszkolu Piknik rodzinny, podczas którego dzieci ze wszystkich grup wiekowych zaprezentowały program artystyczny z okazji Dnia Matki - były wiersze, piosenki oraz tańce.

Życzenia dla wszystkich Mam!

W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim Mamom wszelkiej pomyślności.

Pani Ewa z biblioteki czyta naszym przedszkolakom

Dnia 23 maja odwiedziła nas pani Ewa z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1), by poczytać naszym przedszkolakom.

"Jak zrobić coś z niczego czyli recyklingowy zaw

Dnia 19 maja w grupie 5 latków odbyły się zajęcia "Jak zrobić coś z niczego czyli recyklingowy zawrót głowy" w ramach edukacyjnego programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury".

"Kubusiowi Przyjaciele Natury" - zajęcia w grupie

Dnia 19 maja w grupie 4 latków odbyły się zajęcia "Kubusiowi Przyjaciele Natury" w w ramach edukacyjnego programu pod tym samym tytułem.

"Na czym polega zawód strażaka?" - 4 latki w bib

Dnia 19 maja grupa 4 latków uczestniczyła w zajęciach literacko – plastycznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Filia nr 1).

"Dzień marchewki" - zajęcia w grupie 3 latków

Dnia 18 maja w grupie 3 latków odbyły się zajęcia "Dzień Marchewki" w wramach edukacyjnego programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury".

"Zdrowe produkty na drugie śniadanie jemy i zdrow

Dnia 18 maja w grupie 5 latków (integracyjnej) odbyły się zajęcia w ramach edukacyjnego programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury".

Otrzymaliśmy Certyfikat "Kubusiowi Przyjaciele Na

W obecnym roku szkolnym 2015/16 nasze przedszkole wzięło udział w edukacyjnym programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury” organizowanego przez markę Kubuś.

Zaproszenie na Piknik Rodzinny!

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny do naszego przedszkola, który odbędzie się 24 maja o godzinie 16.00!