Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 635.

Mikołaj zawitał do Bajkowej Przygody

Dnia 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość.

3 grudnia Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Dzieci z grupy 5 latków obchodziły przypadający na 3 grudnia  Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością.

Innowacji ciąg dalszy

W ramach kontynuacji innowacji dzieci z grupy 3 i 5 latków przybliżyły Misiowi Paddingtonowi, jak Mikołajki obchodzi się w Polsce.

Dzień Górnika w grupie 4 latków

Dzieci z grupy 4 latków z okazji Barbórki poznały tradycje górnicze, mogły przymierzyć strój górniczy oraz wykonały pracę plastyczną.

Teatrzyk Skrzat "List do Świętego Mikołaja"

Dnia 1 grudnia w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. "List do Świętego Mikołaja".

Andrzejki 2021

W naszym przedszkolu co roku podtrzymujemy tradycje związane z „Andrzejkami”.

Przystępujemy do projektu "Zbieram to w szkole"

Od poniedziałku 29 listopada nasze przedszkole przystępuje do projektu "Zbieram to w szkole".

Przystępujemy do realizacji Innowacji Pedagogicznej "Miś Paddington zaprasza do Londynu"

Wraz z nadejściem Dnia Pluszowego Misia dzieci z naszego przedszkola przystąpiły do realizacji Innowacji Pedagogigicznej "Miś Paddington zaprasza do Londynu".

Koniec akcji "Wrzuć nakrętkę"

Zakończyliśmy akcję "Wrzuć nakrętkę".

Spotkanie czytelnicze

Dnia 26 listopada odbyło się kolejne comiesięczne spotkanie czytelnicze z panią Amandą z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filii Nr 1) w Czeladzi.