Strona główna/Aktualności/Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

15 Czerwca 2023

Dnia 15 czerwca odbył się Piknik Rodzinny połączony z uroczystym pożegnaniem starszaków, które kończą przygodę z naszym przedszkolem. Dzieci z grupy 6 latków wystąpiły z programem artystycznym - recytowały wierszyki, śpiewały i tańczyły. Również grupy młodsze zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Wśród przybyłych honorowym gościem był Burmistrz Miasta - Pan Zbigniew Szaleniec oraz w - ce Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Andrzej Mentel, którzy wręczali dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Po części artystycznej na wszystkich najmłodszych czekała moc atrakcji -  dmuchańce, kolorowe warkoczyki,tatuaże, bańki mydlane, przejażdżka kucykiem, fotobudka, a dla dorosłych loteria z cennymi nagrodami od salonu kosmetycznego Lash Me Up. Można było również skosztować wyśmienitego bigosu, kiełbasy z grila, szaszłyków, chleba ze smalcem oraz wspaniałych wypieków. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji pikniku!

Piknik Rodzinny