Góra Grosza 2016/2017

Co roku, na przełomie listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet pod nazwą Góra Grosza.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Dzień Czarnego Kota - zajęcia biblioteczne

Dnia 24 listopada dzieci z grupy 4 - latków (integracyjnej) wzięły udział w zajęciach bibliotecznych poświęconych obchodom Dnia Czarnego Kota.

Pasowanie na przedszkolaka!!!

Dnia 23 listopada miała miejsce w naszym przedszkolu szczególna uroczystość. Dzieci z najmłodszej grupy 3-latków zostały oficjalnie pasowane na przedszkolaki.

Listopadowy spacer 4 - latków

Dnia 21 listopada dzieci z grupy 4 – latków (integracyjnej) korzystając z pięknej pogody wybrały się na spacer by podziwiać uroki późnej jesieni.

Przestrzegajmy praw dzieci!!!

20 listopada został ustanowiony przez Sejm RP Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka. Z tej właśnie okazji podjęliśmy inicjatywę ukierunkowaną na uświadomienie przedszkolakom, jakie mają prawa.

"Pojazdy dawniej i dziś" - spotkanie z panią Ew

Dnia 16 listopada pani Ewa z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) odwiedziła nasze przedszkole, by jak co miesiąc przeczytać coś ciekawego naszym przedszkolakom w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

"Kozucha Kłamczucha" - zajęcia biblioteczne

Dnia 10 listopada dzieci z grupy 5 – 6 latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Filia nr 1).

Jemy owoce i jarzyny, bo to najlepsze witaminy!!!

Kolorowy, witaminowy dzień w naszym przedszkolu, obfitujący w bogactwo kolorów zainspirował nas do wielu ciekawych i prozdrowotnych działań.

Uczniowie szkoły podstawowej odwiedzili nasze prz

Dnia 27 października uczniowie klasy I i II szkoły podstawowej z Miejskiego Zespołu Szkół w czeladzi wraz z panią Agnieszką Dziubałtowską i Agnieszką Zoń odwiedzili nasze przedszkole.