Zaproszenie na bal karnawałowy!!!

ZAPROSZENIE! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI NA BAL KARNAWAŁOWY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU 24 LUTEGO O GODZINIE 10.00.

Rodzice czytają w grupie 4 latków

Dnia 17 lutego grupę 4 latków odwiedziła pani Mirka- mama Kacperka, która w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom przeczytała dzieciom opowiadanie "Urodziny Kubusia Puchatka".

"Karnawał" - zajęcia biblioteczne 5 - 6 latków

Dnia 16 lutego grupa 5 - 6 latków wybrała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) na zajęcia literacko - plastyczne pt. "Karnawał".

Dzień Babci i Dziadka 2017

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Rodzice czytają w grupie 4 - latków

Dnia 10 lutego grupę 4 latków odwiedził pan Paweł - tata Nadii, który w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom przeczytał dzieciom opowiadanie "Kraina lodu".

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA!!!

Spotkanie z Babciami i Dziadziusiami odbędzie się w naszym przedszkolu dnia 14 lutego o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy!!!

REFORMA EDUKACJI W CZELADZI - PROJEKT SIECI SZKÓ

1 września 2017 roku w całym kraju rozpocznie się wdrażanie reformy edukacji. Główne zmiany wprowadzane reformą od roku szkolnego 2017/2018 to przede wszystkim wprowadzenie 8-letniego kształcenia w szkołach podstawowych oraz brak naboru do gimnazjów.

"Mam przyjaciółkę księgarkę" - spotkanie z pa

Dnia 8 lutego odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze z panią Ewą z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Dyżur wakacyjny 2017

Komunikat o dyżurujących przedszkolach podczas wakacji.