"Zdrowe produkty na drugie śniadanie jemy i zdrow

Dnia 18 maja w grupie 5 latków (integracyjnej) odbyły się zajęcia w ramach edukacyjnego programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury".

Otrzymaliśmy Certyfikat "Kubusiowi Przyjaciele Na

W obecnym roku szkolnym 2015/16 nasze przedszkole wzięło udział w edukacyjnym programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury” organizowanego przez markę Kubuś.

Zaproszenie na Piknik Rodzinny!

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny do naszego przedszkola, który odbędzie się 24 maja o godzinie 16.00!

"Drzeworyty w bibliotece" - zajęcia biblioteczne

Dnia 17 maja grupa 5 latków (integracyjna) wybrała się po raz ostatni w tym roku szkolnym na zajęcia literacko – plastyczne „Drzeworyty w bibliotece” do Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Dzień Bibliotekarza - zajęcia biblioteczne 5 lat

Dnia 5 maja grupa 5 latków wzięła udział w zajęciach bibliotecznych, które dotyczyły Dnia Bibliotekarza, przypadającego na dzień 8 maja.

Czytanie na dywanie w grupie 4 latków

Dnia 5 maja grupę 4 latków odwiedziła mama Madzi - koleżanki z grupy w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Zapisy na dyżur wakacyjny

Do 20 maja trwają zapisy na dyżur wakacyjny!!!

Obchodzimy Święto Flagi

Budząc zainteresowania dzieci wydarzeniami ogólnopaństwowymi, a także rozwijając poczucie przynależności narodowej wzięliśmy udział w obchodach Święta Flagi, które przypada na dzień 2 maja.

4 latki malują palcami!

Dnia 29 kwietnia grupę 4 latków odwiedziła pani Katarzyna Stefańczyk – przedstawicielka Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego.

Wycieczka do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie

Dnia 27 kwietnia nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na spektakl pt. "Zwierzęta Doktora Dolittle".