Zaproszenie na Piknik Rodzinny!

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny do naszego przedszkola, który odbędzie się 24 maja o godzinie 16.00!

"Drzeworyty w bibliotece" - zajęcia biblioteczne

Dnia 17 maja grupa 5 latków (integracyjna) wybrała się po raz ostatni w tym roku szkolnym na zajęcia literacko – plastyczne „Drzeworyty w bibliotece” do Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Dzień Bibliotekarza - zajęcia biblioteczne 5 lat

Dnia 5 maja grupa 5 latków wzięła udział w zajęciach bibliotecznych, które dotyczyły Dnia Bibliotekarza, przypadającego na dzień 8 maja.

Czytanie na dywanie w grupie 4 latków

Dnia 5 maja grupę 4 latków odwiedziła mama Madzi - koleżanki z grupy w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Zapisy na dyżur wakacyjny

Do 20 maja trwają zapisy na dyżur wakacyjny!!!

Obchodzimy Święto Flagi

Budząc zainteresowania dzieci wydarzeniami ogólnopaństwowymi, a także rozwijając poczucie przynależności narodowej wzięliśmy udział w obchodach Święta Flagi, które przypada na dzień 2 maja.

4 latki malują palcami!

Dnia 29 kwietnia grupę 4 latków odwiedziła pani Katarzyna Stefańczyk – przedstawicielka Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego.

Wycieczka do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie

Dnia 27 kwietnia nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na spektakl pt. "Zwierzęta Doktora Dolittle".

Pokaz mody ekologicznej w Galerii Elektrownia

22 kwietnia w Galerii Elektrownia odbył się pokaz mody ekologicznej z okazji przypadającego Dnia Ziemi.

Przedszkolaki sprzątają Czeladź

21 kwietnia nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji „Sprzątania Świata„ w związku ze zbliżającym się Dniem Ziemi.