Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 622.

Dzień Górnika w grupie 4 latków

Dzieci z grupy 4 latków z okazji Barbórki poznały tradycje górnicze, mogły przymierzyć strój górniczy oraz wykonały pracę plastyczną.

Teatrzyk Skrzat "List do Świętego Mikołaja"

Dnia 1 grudnia w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. "List do Świętego Mikołaja".

Andrzejki 2021

W naszym przedszkolu co roku podtrzymujemy tradycje związane z „Andrzejkami”.

Przystępujemy do projektu "Zbieram to w szkole"

Od poniedziałku 29 listopada nasze przedszkole przystępuje do projektu "Zbieram to w szkole".

Przystępujemy do realizacji Innowacji Pedagogicznej "Miś Paddington zaprasza do Londynu"

Wraz z nadejściem Dnia Pluszowego Misia dzieci z naszego przedszkola przystąpiły do realizacji Innowacji Pedagogigicznej "Miś Paddington zaprasza do Londynu".

Koniec akcji "Wrzuć nakrętkę"

Zakończyliśmy akcję "Wrzuć nakrętkę".

Spotkanie czytelnicze

Dnia 26 listopada odbyło się kolejne comiesięczne spotkanie czytelnicze z panią Amandą z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filii Nr 1) w Czeladzi.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

"Dzień Postaci z Bajek" - zajęcia biblioteczne w grupie 5 latków

Dnia 25 listopada dzieci z grupy 5 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi na zajęcia biblioteczne.

"Z kulturą na Ty" - Teatr Skrzat z Krakowa

Dnia 25 listopada  gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. "Z kulturą na Ty".