Strona główna/Aktualności/Dzień Kundelka w grupie 5- 6 latków

Dzień Kundelka w grupie 5- 6 latków

25 Października 2023

Dnia 25 października dzieci z grupy 5 - 6 latków obchodziły Światowy Dzień Kundelka. Pomimo, iż to nietypowe święto - jest wyjątkowo pouczające. Zwraca uwagę na los najlepszego przyjaciela człowieka, jakim jest niewątpliwie pies. Święto powstało, aby podziękować kundelkom za ich oddanie i wierność. Pies to przecież nie zabawka! Nie można się nim pobawić i odstawić na półkę, gdy się znudzi, a tym bardziej wyrzucić za drzwi. Pupil to obowiązek, gdyż ma on swoje potrzeby, którym trzeba sprostać. Dzieci poznały różne rasy psów, sposoby opieki nad nimi, opowiadały o swoich pieskach oraz wykonały pracę plastyczną. Przedszkolaki wiedzą, że każdy pies - kundelek czy rasowiec - zasługuje na uwagę i miłość!