Strona główna/Aktualności/Piknik Rodzinny 2024

Piknik Rodzinny 2024

14 Czerwca 2024

Dnia 14 czerwca odbył się Piknik Rodzinny połączony z uroczystym pożegnaniem starszaków, które kończą przygodę z naszym przedszkolem. Dzieci z grupy 6 latków wystąpiły z programem artystycznym - recytowały wierszyki, śpiewały i tańczyły. Również grupy młodsze zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Wśród przybyłych honorowym gościem był Burmistrz Miasta - Pan Zbigniew Szaleniec, z - ca Burmistrza ds. społecznych Pan Andrzej Mentel oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Pani Elżbieta Bazańska - Wolska. Po części artystycznej na wszystkich najmłodszych czekała moc atrakcji -  dmuchańce, kolorowe warkoczyki,tatuaże, malowanie buzi oraz przejażdżka kucykiem, pokazowe zajęcia z Judo na Maxa, prowadzone przez trenera Mateusza, a dla dorosłych uśmiech losu. Można było również skosztować wyśmienitego bigosu, kiełbasy z grila, pieczonek, kaszanki w kapuście, chleba ze smalcem i ogórkiem oraz wspaniałych wypieków. Nasz piknik odwiedzili także panowie z klubu motocyklowego. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz sponsorom za pomoc w zorganizowaniu Pikniku: salonowi kosmetycznemu Lash Me Up, restauracji Art - Cafe, El Chapo Burger, Taxi Kebab, P.P.H. "Maćkowe".