Strona główna/Aktualności/Przystępujemy do realizacji Innowacji Pedagogicznej "Miś (..)

Przystępujemy do realizacji Innowacji Pedagogicznej "Miś Paddington zaprasza do Londynu"

27 Listopada 2021

Wraz z nadejściem Dnia Pluszowego Misia dzieci z naszego przedszkola przystąpiły do realizacji Innowacji Pedagogigicznej "Miś Paddington zaprasza do Londynu". W ciągu bieżącego roku szkolnego dzieci wraz z Misiem Paddingtonem będą poznawać tradycje związane z różnymi świętami krajach anglojęzycznych, będą porównywać je ze zwyczajami panującymi w Polsce. Przedszkolaki udadzą się w wirtualną podróż po Londynie oraz podczas zajęć kulinarnych będą przygotowywać angielskie specjały.