Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 591.

Grupa 5 latków uczestniczy w Czyściochowym Przedszkolu

Dzieci z grupy 5 latków przystąpiły do ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Czyściochowe Przedszkole".

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Popcornu w grupie 6 latków

Dnia 19 stycznia dzieci z grupy 6 latki świętowały Dzień Popcornu.

"Dzień Kubusia Puchatka" - zajęcia biblioteczne w grupie 5 latków

Dnia 18 stycznia dzieci z grupy 5 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi na zajęcia literacko plastyczne związane ze Dniem Kubusia Puchatka.

Spotkanie czytelnicze

Dnia  17 stycznia odbyło się kolejne comiesięczne spotkanie czytelnicze z panią Amandą z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filii Nr 1) w Czeladzi.

Zajęcia biblioteczne w grupie 6 latków

Dnia 13 stycznia dzieci z grupy 6 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi na zajęcia literacko plastyczne związane ze Światowym Dniem Śniegu.

Włączamy się do WOŚP

Nasze przedszkole włącza się do udziału w zbiórce pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Życzenia noworoczne

Życzenia Świąteczne

Zajęcia biblioteczne w grupie 6 latków

Dnia 16 grudnia dzieci z grupy 6 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi na zajęcia biblioteczne, które  dotyczyły żółwi.