Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 624.

Zajęcia biblioteczne w grupie 6 latków

Dnia 29 marca dzieci z grupy 6 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi na zajęcia literacko plastyczne  "Rapujemy baśnie"

Miś Paddington zaprasza do Londynu

Dzieci w ramach innowacji pedagogicznej "Miś Paddington zaprasza do Londynu" tym razem poznały stolicę Wielkiej Brytanii i jej charakterystyczne zabytki.

Wycieczka

Informacje dotyczące wycieczki.

Powitanie wiosny 2022

Jak co roku 21 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy I dzień wiosny.

Dzień Świętego Patryka

W ramach projektu edukacyjnego English Special Days dzieci tym razem poznały zwyczaje związane z Dniem Świętego Patryka.

Zielony kącik przyrody w grupie 5 latków

W naszym przedszkolu rozpoczęło się wiosenne przebudzenie w kącikach przyrody .

Zajęcia biblioteczne w grupie 5 latków

Dnia 17 marca dzieci z grupy 5 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi.

Pomagamy Ukrainie!!!

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce artykułów szkolnych.

Grupa 3 latków i 4 latków sadzi rośliny

Dzieci z grupy 4 latków zamieniły się w małych ogrodników i posadziły pietruszkę oraz cebulę. Wiedząc, co jest potrzebne roślinom do wzrostu będą codziennie doglądać i obserwować zachodzące zmiany.

Webinarium - jak rozmawiać z dzieckiem o wojnie?

Z myślą o dzieciach i rodzicach z czeladzkich placówek oświatowych, serdecznie zapraszamy  rodziców dzieci przedszkolnych, do  wzięcia udziału w webinarium z Panią Psycholog Dominiką Siewniak-Maciuszek.