Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 589.

Ruszają zapisy do przedszkola!!!

Ruszają zapisy dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2022/2023, który będzie trwał od 8 do 28 marca.

Bezpłatne seanse dla dzieci w języku ukraińskim

Kino Helios w Dąbrowie Górniczej od 4 marca rozpoczyna cykl bezpłatnych seansów w języku ukraińskim dla dzieci.

Finał szafowania

Dziękujemy za udział w akcji Szafowanie dla Oli.

Zajęcia biblioteczne w grupie 6 latków

Dnia 3 marca dzieci z grupy 6 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi na zajęcia literacko plastyczne "Bezdomne zwierzęta".

Czyściochowa Akademia w grupie 5 latków

Dzieci z grupy 5 latków uczestniczyły w kolejnych zajęciach w ramach programu "Czyściochowa Akademia".

Dzień Dinozaura w grupie 4 latków

Dzieci z grupy 4 latków uczciły Dzień Dinozaura wykonując prehistoryczną makietę z dinozaurami.

Certyfikat dla naszego przedszkola

Nasze przedszkole otrzymało certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu "Kubusiowi Przyjaciele Natury".

Podsumowanie Góry Grosza

Ważne dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola

Dzieci uczęszczających do naszego przedszkola składają tylko DEKLARACJĘ o kontynuacji wychowania przedszkolnego w terminie od 28 lutego do 7 marca.

Włączamy się do akcji Szafowanie dla Oli

Nasze przedszkole bierze udział w kolejnej akcji Szafowania.