Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 589.

Zielony kącik przyrody w grupie 5 latków

W naszym przedszkolu rozpoczęło się wiosenne przebudzenie w kącikach przyrody .

Zajęcia biblioteczne w grupie 5 latków

Dnia 17 marca dzieci z grupy 5 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi.

Pomagamy Ukrainie!!!

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce artykułów szkolnych.

Grupa 3 latków i 4 latków sadzi rośliny

Dzieci z grupy 4 latków zamieniły się w małych ogrodników i posadziły pietruszkę oraz cebulę. Wiedząc, co jest potrzebne roślinom do wzrostu będą codziennie doglądać i obserwować zachodzące zmiany.

Webinarium - jak rozmawiać z dzieckiem o wojnie?

Z myślą o dzieciach i rodzicach z czeladzkich placówek oświatowych, serdecznie zapraszamy  rodziców dzieci przedszkolnych, do  wzięcia udziału w webinarium z Panią Psycholog Dominiką Siewniak-Maciuszek.

Teatrzyk Skrzat "Muzyczne podróże po Europie"

Dnia 10 marca w naszym przedszkolu  gościliśmy aktorów z Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. "Muzyczne podróże po Europie".

Gratulacje dla Jasia

Jasiek z grupy 6 latków został nagrodzony w ogónopolskim konkursie plastycznym "Brzechwa dzieciom". Gratulujemy!

Spotkanie czytelnicze

Dnia 14 grudnia odbyło się kolejne comiesięczne spotkanie czytelnicze z panią Amandą z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filii Nr 1) w Czeladzi. Przedszkolaki poznały bohaterów książki: "Święta Misia Tulisia" oraz rozwiązywały zagadki razem z książką „Zgadywajki czyli rymowanki dla przedszkolaka”.

Dzień Kobiet 2022

8 marca to wyjątkowy dzień, szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych.

Gra w szachy

Oto nasze dzieci przy rozgrywkach szachowych.