Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 591.

Spotkanie czytelnicze

Dnia 13 kwietnia odbyło się kolejne comiesięczne spotkanie czytelnicze z panią Amandą z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filii Nr 1) w Czeladzi.

Dzień Czekolady w grupie 4 latków

Dnia 12 kwietnia dzieci z grupy 4 latków obchodziły Dzień Czekolady.

Udział Klary w konkursie plastycznym "Wiosna do nas przyszła"

Klara z grupy 5 latków wzięła udział w konkursie plastycznym, zorganizowaym przez Przedszkole Publiczne nr 11 im. Kolorów Tęczy pod hasłem "Przyszła do nas wiosna". Trzymamy kciuki!

Będziemy zakładać przedszkolny ogródek

W tym roku również planujemy założenie przedszkolnego ogródka.

Udział Mai w konkursie "Eko przyjaciele bajek Disneya"

Maja z grupy 5 latków wzięła udział w konkursie plastycznym

Zapraszamy na kiermasz wielkanocny

Zapraszamy na kiermasz świąteczny.

Zajęcia biblioteczne w grupie 6 latków

Dnia 29 marca dzieci z grupy 6 latków wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi na zajęcia literacko plastyczne  "Rapujemy baśnie"

Miś Paddington zaprasza do Londynu

Dzieci w ramach innowacji pedagogicznej "Miś Paddington zaprasza do Londynu" tym razem poznały stolicę Wielkiej Brytanii i jej charakterystyczne zabytki.

Wycieczka

Informacje dotyczące wycieczki.