Strona główna/Aktualności/Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca Współczesnego „Złap (..)

Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca Współczesnego „Złap marzenie”

10 Maja 2024
Dnia 10 maja w Kopalni Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca Współczesnego „Złap marzenie”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 1 im. Dobrego Serca w Czeladzi. Celem konkursu była prezentacja umiejętności tanecznych dzieci oraz promocja młodych talentów. Nasze przedszkole reprezentowały dwie grupy taneczne: Bajlandia (grupa 6 latki), która zajęła III miejsce oraz Rainbow (grupa 4 - 5 latki), która otrzymała wyróżnienie. Wszyscy otrzymali dyplom i nagrody rzeczowe. W wydarzeniu udział wzięli m.in. burmistrz Zbigniew Szaleniec, zastępca burmistrza ds. społecznych Andrzej Mentel oraz naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Elżbieta Bazańska-Wolska. Gratulujemy!!!