Strona główna/Aktualności/Pokaz mody ekologicznej "Tylko moje eko-stroje"

Pokaz mody ekologicznej "Tylko moje eko-stroje"

14 Maja 2024

Dnia 14 maja odbył się w naszym przedszkolu pokaz mody ekologicznej "Tylko moje eko-stroje". Dzieci zaprezentowały bardzo pomysłowe stroje wykonane wraz z rodzicami z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu: m. in. kartony, worki, folia spożywcza, gazety, butelki plastikowe, kartonowe . Przedszkolaki doskonale sprawdziły się w rolach modeli i modelek, a także udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze. Jury w składzie Pani Dyrektor Jolanta Kopeć, Pani Aleksandra Małkiewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1), Pani Barbara Bajur - wice przewodnicząca Rady Rodziców oraz Pani Martyna Hartung - członkini Rady Rodziców przynało I miejsce Hani Fień w stroju Muchomorka (grupa 5 - 6 latki), II miejsce Szymonowi Pajdzie w kreacji Robota muzycznego ekologicznego (grupa 4 - 5 latki) oraz III miejsce Stasiowi Kosińskiemu w stroju Smoka Kartoniksa (grupa 3 - 4 latki). Wszystkie osoby uczestniczące w pokazie otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. W trakcie pokazu dzieci śpiewały ekologiczne piosenki. Gratulujemy wszystkim. „Jesteście WSPANIALI” !