Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 589.

"Na straganie" w grupie 3 - 4 latków

Dzieci z grupy 3 - 4 latków zorganizowały małą inscenizację wiersza J. Brzechwy "Na straganie".

"Podróże z kawą i herbatą" - zajęcia biblioteczne w grupie 6 latków

Dnia 20 października dzieci z grupy 6 latków wybrały się do biblioteki na zajęcia literacko plastyczne "Podróże z kawą i herbatą".

Dzień Poczty Polskiej

Z okazji Dnia Poczty Polskiej dzieci z grupy 4 - 5 latków odwiedziły punkt pocztowy przy ul. Tuwima.

Teatrzyk Skrzat "Cztery mile za piec"

Dnia 18 października gościliśmy w naszym przedszkolu teatrzyk „Skrzat” z Krakowa. Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę „Cztery mile za piec”.

Podziękowania dla grupy 5 -6 latków

Dzieci z grupy 5 - 6 latków otrzymały podziękowanie wraz z upominkami za udział w konkursie na najładniejszą ilustrację do czeladzkich legend.

"Warzywa i owoce" - zajęcia biblioteczne w grupie 5 - 6 latków

Dnia 14 października dzieci z grupy 5 - 6 latków wybrały się do biblioteki na zajęcia literacko plastyczne "Warzywa i owoce".

"Poranki ze zmysłami" - zajęcia w grupie 3 - 4 latków w ramach projektu "Każdy inny - wszyscy równi"

W tym tygodniu u dzieci z grupy 3,4 latków odbywały się zajęcia związane z przystąpieniem do projektu Każdy inny- wszyscy równi. Przedszkolaki zaznajomili się ze sposobami poznawania otaczającego świata za pomocą zmysłow: słuchu, wzroku, dotyku, smaku oraz węchu.

"Pierwsza pomoc" w grupie 5 - 6 i 6 latków

Dnia 12 i 13 października w grupie 6 i 5 - 6 latków odbyły się zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty

Dzień Drzewa w grupie 4 - 5 latków

Dnia 10 października z okazji Dnia Drzewa dzieci z grupy 4 - 5 latków wspólnie wykonały jesienne drzewo.